Munzur Üniversitesi KPSS Taban Puanları
ÖSYM merkezî yerleştirmelerinde 2022/1–2023/2 arasındaki 4 dönemde bu kurumun 16 kadro kodu ve 18 kontenjan var. Taban puanı, kadroya yerleşen adayların en düşük puanıdır.
Kaynak: ÖSYM yerleştirme sonuçları Son dönem: KPSS-2023/2, 8 Ocak 2024
Dönem dönem taban puanları
Her merkezî yerleştirmede düzey başına kadro, kontenjan ve taban puanı aralığı. Puan türleri farklı olduğu için düzeyler kendi içinde karşılaştırılır.
| Dönem | Düzey | Kadro kodu | Kontenjan | En düşük taban | Ortanca taban | En yüksek puan |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2 | Lisans (P3) | 5 | 5 | 65,23979 | 82,17953 | 84,87592 |
| 2023/2 | Ön lisans (P93) | 1 | 1 | 86,95075 | 86,95075 | 86,95075 |
| 2023/1 | Lisans (P3) | 1 | 1 | 82,88713 | 82,88713 | 82,88713 |
| 2023/1 | Ön lisans (P93) | 2 | 3 | 72,53999 | 75,53039 | 78,52079 |
| 2022/2 | Lisans (P3) | 1 | 2 | 83,17326 | 83,17326 | 84,23532 |
| 2022/2 | Ön lisans (P93) | 3 | 3 | 74,89691 | 81,33523 | 90,01608 |
| 2022/1 2020 KPSS | Lisans (P3) | 1 | 1 | 68,40888 | 68,40888 | 68,40888 |
| 2022/1 2020 KPSS | Ön lisans (P93) | 2 | 2 | 80,55390 | 85,29317 | 90,03244 |
Tüm kadrolar
2022/1–2023/2 arasındaki 4 dönemde 16 kadro kodu: il, kontenjan, en küçük ve en büyük puan.
16 kadro
| Dönem | Kurum / unvan | Kod | İl | Puan türü | Kontenjan | En küçük | En büyük |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2 | Munzur Üniversitesi Memur | 302013034 | Tunceli | P3 | 1 | 84,87592 | 84,87592 |
| 2023/2 | Munzur Üniversitesi Memur | 302013041 | Tunceli | P3 | 1 | 65,23979 | 65,23979 |
| 2023/2 | Munzur Üniversitesi Memur | 302013048 | Tunceli | P3 | 1 | 83,14863 | 83,14863 |
| 2023/2 | Munzur Üniversitesi Memur | 302013055 | Tunceli | P3 | 1 | 82,17953 | 82,17953 |
| 2023/2 | Munzur Üniversitesi Memur | 302013062 | Tunceli | P3 | 1 | 79,06760 | 79,06760 |
| 2023/2 | Munzur Üniversitesi Memur | 202011900 | Tunceli | P93 | 1 | 86,95075 | 86,95075 |
| 2023/1 | Munzur Üniversitesi Memur | 301018613 | Tunceli | P3 | 1 | 82,88713 | 82,88713 |
| 2023/1 | Munzur Üniversitesi Memur | 201014812 | Tunceli | P93 | 1 | 78,52079 | 78,52079 |
| 2023/1 | Munzur Üniversitesi Şoför | 201014819 | Tunceli | P93 | 2 | 72,53999 | 74,16721 |
| 2022/2 | Munzur Üniversitesi Memur | 302013027 | Tunceli | P3 | 2 | 83,17326 | 84,23532 |
| 2022/2 | Munzur Üniversitesi Memur | 202012831 | Tunceli | P93 | 1 | 90,01608 | 90,01608 |
| 2022/2 | Munzur Üniversitesi Sekreter | 202012838 | Tunceli | P93 | 1 | 81,33523 | 81,33523 |
| 2022/2 | Munzur Üniversitesi Şoför | 202012845 | Tunceli | P93 | 1 | 74,89691 | 74,89691 |
| 2022/1 | Munzur Üniversitesi Memur | 362022142 | Tunceli | P3 | 1 | 68,40888 | 68,40888 |
| 2022/1 | Munzur Üniversitesi Aşçı | 252021862 | Tunceli | P93 | 1 | 80,55390 | 80,55390 |
| 2022/1 | Munzur Üniversitesi Memur | 252021869 | Tunceli / Çemişgezek | P93 | 1 | 90,03244 | 90,03244 |
Munzur Üniversitesi hangi unvanlara alım yaptı?
Munzur Üniversitesi KPSS taban puanı hakkında
Munzur Üniversitesi KPSS taban puanı kaç?
ÖSYM'nin 8 Ocak 2024 tarihinde açıkladığı KPSS-2023/2 merkezî yerleştirmesinde lisans (P3) kadrolarında en düşük taban puanı 65,23979, en yüksek puan 84,87592; ön lisans (P93) kadrolarında en düşük taban puanı 86,95075, en yüksek puan 86,95075 oldu. Önceki dönemler yukarıdaki tabloda.
Munzur Üniversitesi KPSS ile kaç kadroya alım yaptı?
ÖSYM merkezî yerleştirmelerinde 2022/1–2023/2 arasındaki 4 dönemde 16 kadro kodu, 18 kontenjan ilan edildi. Kontenjanlar ve yerleşen aday sayıları dönem dönem yukarıdaki tabloda.
Taban puanı ile ilanlardaki puan şartı aynı mı?
Hayır. İlanlardaki "en az 70 puan almış olmak" gibi ifadeler başvuru şartıdır. Taban puanı ise ÖSYM merkezî yerleştirmesinde kadroya yerleşen en düşük puandır ve adayların tercihlerine göre her dönem değişir.